Головна / Новини / Відкриття фотовиставки


10 жовтня на базі Василівського Центру культури і дозвілля почала діяти фотовиставка «Туризм нас єднає». За ініціативою інформаційно-туристичного відділу та за сприяння відділу культури і туризму Василівської райдержадміністрації для того щоб популяризувати зелений туризм, туристичну та історико-культурну спадщину Василівського району, розвиток фотомистецтва було запущено конкурс «Туризм нас єднає», який тривав майже пів року та зібрав навколо себе фотолюбителів зі всього району.

З лютого по серпень місяць у соціальних мережах проходив фотоконкурс де кожний бажаючий міг брати участь та показати свої фотошедеври, кінцевим етапом конкурсу став відбір робіт-переможців, з майже 400 до 85 фото.

З нагоди відкриття виставки, завітали почесні гості, а саме голова Василівської районної ради Денис Калінін та заступник голови райдержадміністрації Василь Зайцев, честь вручити дипломи за участь була надана виконуючому обов’язки начальника відділу культури і туризму Наталії Калініній.

Дипломами були нагороджені за кращі роботи в номінаціях «Природа рідного краю: пейзаж, рослини, тварини, птахи та ін..» Нікіта Грицюк, «Історичні та культурні пам’ятки регіону: храми, архітектура, пам'ятники, скульптури, музеї та інші туристичні об’єкти міста та району» Володимир Давиденко, «Міста та селища Василівського району: відображення життя та побуту маленьких міст, селищ, віддалених куточків нашого району» Світлана Біцька, «Життя сучасного городянина парки, фонтани, індустрія, мости» Каріна Вакула.

Також відкриття виставки відвідали учні Василівської ЗОШ №1 та колектив райдержадміністрації.

Вихованці народного театру Василівського ЦКД під керівництвом Марини Безрукової створили відчуття подорожі по фотолокаціям та стали екскурсоводами по туристичним цікавинкам району.

Присутні мали добру нагоду ознайомитись з туристичними перлинами Василівського району і побачити нові, а також вже давно відомі всім нам чарівні місця рідного краю що нам «подарували» мешканці нашого міста які вони побачили крізь призму своїх фотокамер.

Виставка буде функціонувати до кінця місяця.

 

 

розділ: Новини Переглядів: 200 Дата: вівторок, 10.10.2017 15:41