Головна / Новини / У районній раді відбувся депутатський день


10 листопада відбулись засідання постійних комісій та спільне засідання постійних комісій, яке провів голова районної ради Денис Калінін. Під час засідань розглянуто загалом 33 питання двадцять першої (позачергової) сесії районної ради, що запланована на 15 листопада поточного року. З питаннями черги денної депутатів ознайомили: Калінін Д.С. – голова районної ради, Величко Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації, Савран З.В. – начальник управління соціального захисту населення РДА;

Задорожна Н.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації, Калініна Н.В. – в.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації, Таран Ю.А. – керівник апарату райдержадміністрації, Джуган І.В. – головний лікар КЗ «Василівський ЦПМСД» ВРР ЗО, Неплях Ю.М. – начальник відділу забезпечення Василівського районного військового комісаріату, Ошурков О.В. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради, Філіпенко О.Є. - начальник житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, Супрун В.О. – головний спеціаліст відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради, Єременко Т.В. – головний спеціаліст з питань молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації, Підставка А.Д. – директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» ВРР ЗО, Григоренко В.В. – головний спеціаліст апарату райдержадміністрації, Кузнєцова Л.І. – директор КУ «Василівський РЦФО» ВРР ЗО.

Питання, що виносяться на розгляд двадцять першої (позачергової) сесії районної ради:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

2. Про внесення змін до бюджетних призначень.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 № 4 «Про районний бюджет на 2017 рік».

4. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Василівського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 23.12.2016 № 3 (зі змінами).

5. Про внесення змін до районної Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих в АТО – мешканців Василівського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 23.12.2016 № 12 (зі змінами).

6. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 23.12.2016 р. № 9 (зі змінами)

7. Про внесення змін до районної Програми «Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги на 2017 рік» (зі змінами), затвердженої рішенням районної ради від 23.12.2016 р. № 10

8. Про внесення змін до районної Програми відшкодування вартості проїзду хворим нефрологічного профілю на 2017 - 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23.12.2016 р. № 14 (зі змінами).

9. Про внесення змін та доповнень до Програми відзначення державних, професійних свят і ювілейних дат у Василівському районі на 2017 рік.

10. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури Василівського району на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 30 березня 2016 р. № 8 (зі змінами).

11. Про внесення змін до районної програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Василівському районі на 2016 – 2019 роки (зі змінами).

12. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Василівського району на 2013-2017 роки (зі змінами).

13. Про Програму забезпечення державної безпеки, профілактики правопорушень та розвитку матеріально-технічної бази Василівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Запорізькій області на 2017-2018 роки.

14. Про програму надання шефської допомоги військовим частинам "А 1978" та "3029" на 2017-2020 роки.

15. Про внесення змін та доповнень до Програми «Питна вода Василівського району на 2015-2020 роки» (із змінами)

16. Про внесення змін до Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Василівського району на 2016-2017 роки (зі змінами).

17. Про внесення змін до Програми покращення якості надання соціальних послуг підопічним комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Василівської районної ради Запорізької області на 2017 рік (зі змінами)

18. Про внесення змін в структуру комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Василівської районної ради Запорізької області, затвердженої рішенням районної ради від 29.03.2017 р. № 37

19. Про внесення змін та доповнень до районної Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Василівського району на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 29.01.2014р. № 46 (зі змінами)

20. Про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту у Василівському районі на 2017 – 2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 07.12.2016 р. № 9 (зі змінами).

21. Про внесення змін до Програми «Забезпечення мобілізації та призову на території району у 2017 році» (зі змінами).

22. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради.

23. Про створення комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Василівської районної ради Запорізької області.

24. Про створення комунальної установи «Централізована бухгалтерія закладів культури» Василівської районної ради Запорізької області.

25. Про припинення комунальної установи «Василівський районний центр фінансового обліку та матеріально-технічного забезпечення закладів та установ освіти» Василівської районної ради Запорізької області та комунального закладу «Науково-методичний центр» Василівської районної ради Запорізької області шляхом злиття в комунальну установу «Сервісний центр закладів освіти» Василівської районної ради Запорізької області.

26. Про затвердження п. 1 розпоряджень голови районної ради щодо звільнення керівників комунальних закладів, установи та комунального підприємства, що є об'єктами спільної власності територіальних громад району.

27. Про призначення Мартиненка В.О. директором комунального закладу «Василівська вечірня (змінна) школа» Василівської районної ради Запорізької області.

28. Про призначення Підгорного А.І. директором комунального закладу «Приморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області.

29. Про призначення Саліженко Л.Г. директором комунального закладу «Балківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області.

30. Про призначення Тішина О.В. директором комунального закладу «Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області.

31. Про призначення Тютюненко О.М. директором Верхньокриничанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Василівської районної ради Запорізької області.

32. Про призначення Циби С.В. директором комунального закладу «Підгірненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Василівської районної ради Запорізької області.

33. Різне.

- Про надання дозволу на встановлення меморіальних дощок учасникам АТО.

Всі проекти рішень було обговорено, до деяких питань внесено зауваження. Після доопрацювання всі питання рекомендовано заслухати на пленарному засіданні двадцять першої (позачергової) сесії районної ради.

Наприкінці засідання було затверджено запропонований регламент розгляду питань.

 

 

 

розділ: Новини Переглядів: 365 Дата: субота, 11.11.2017 10:35