Головна / Новини / Аналіз здійснення соціальної роботи Василівським районним ЦСССДМ за 9 місяців 2017 року


На базі Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 29 листопада 2017 року проведено супервізійну нараду для фахівців із соціальної роботи на тему: «Аналіз здійснення соціальної роботи за 9 місяців 2017 року». Директор Центру Марчишина А.Л., ознайомила присутніх з показниками роботи пріоритетних напрямків діяльності Центру за 9 місяців 2017 р. 

Так, станом на 25.09.2017 року, на обліку центру СССДМ перебувало 190 сімей/осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах, із них 77 сімей перебувало під соціальним супроводом. Членам сімей надано 5023 індивідуальних послуг з питань відповідального батьківства, допомога в оформленні документів, корекції поведінки і інше.

Соціальним супроводженням охоплено 7 прийомних сімей (в яких виховується 17 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування). Протягом вказаного періоду даній категорії сімей надано 639 індивідуальних консультацій з питань корекції девіантної поведінки, психоемоційного стану дітей, створення належних умов для проживання, розвитку та виховання.

Загальна кількість сімей учасників АТО, які охоплено соціальними послугами протягом 9 місяців складає 110 сімей в тому числі 2 сім’ї загиблих. Складено акти оцінки потреб та надано 576 індивідуальних послуг (психологічна підтримка, юридична допомога, сприяння в лікуванні, сприяння в оздоровленні дітей).

Актуальним напрямком роботи залишається соціальна підтримка внутрішньо переміщених осіб (охоплено 79 осіб). В порівнянні з аналогічним періодом минулого року Василівським районним ЦСССДМ охоплено 152 сім’ї/особи. В ході роботи з даною категорією вирішуються питання проживання, зайнятості, організації побуту, отримання гуманітарної допомоги.

В ході наради проаналізовано також діяльність Центру щодо роботи з питань профілактики відібрання дитини від батьків, упередження раннього соціального сирітства, посилення заходів з рекрутування прийомних батьків, патронатних вихователів, попередження насилля в сім’ї.

Анжела Марчишина наголосила на необхідності підвищення ефективності соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, окреслила коло проблемних питань в роботі фахівців із соціальної роботи.

Прийняти участь в семінарі для фахівців було також запрошено заступника начальника УСЗН Давідян Ірину Анатоліївну. Ірина Анатоліївна надала спеціалістам інформацію про види соціальної підтримки демобілізованим учасникам АТО та членам їх сімей. Акцентувала увагу присутніх про обов’язкову співпрацю для з’ясування потреб у соціальних послугах даній категорії.

 

Директор А.Л.Марчишина

 

розділ: Новини Переглядів: 298 Дата: четвер, 30.11.2017 10:01