Головна / Новини / У районній раді відбувся депутатський день


11 травня відбулись засідання президії Василівської районної ради, постійних комісій, та спільне засідання постійних комісій, які провів голова районної ради Денис Калінін. Під час засідань розглянуто загалом 30 питань двадцять шостої (позачергової) сесії районної ради, що запланована на 16 травня поточного року. З питаннями черги денної депутатів ознайомили:

Калінін Д.С. – голова районної ради, Величко Л.В. – начальник управління фінансів райдержадміністрації, Савран З.В. – начальник управління соціального захисту, Задорожна Н.В. – начальник відділу освіти райдержадміністрації населення райдержадміністрації Калініна Н.В. – заступник директора КУ «СЦЗК» ВРР ЗО, Шай Д.В. – начальник Василівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Запорізькій області, Підставка А.Д. – директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» ВРР ЗО, Джуган І.В. – головний лікар КЗ «Василівський ЦПМСД» ВРР ЗО, Філіпенко О.Є. - начальник житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, Нестор А.В. – в.о. начальника КЗ «ІРЦ» ВРР ЗО, Деменьєв О.Л. – головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Супрун В.О. – головний спеціаліст відділу організаційно-правової роботи виконавчого апарату районної ради, Лисенко А.І. - в.о. начальника відділу у Василівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, Ошурков О.В. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

Питання, що виносяться на розгляд двадцять шостої (позачергової) сесії районної ради:

1. Про звіт голови районної ради щодо здійснення Василівською районною радою державної регуляторної політики у 2017 році.

2. Про внесення змін до бюджетних призначень.

3. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20.12.2017 № 3 «Про районний бюджет на 2018 рік».

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 30.03.2016 № 31 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету».

5. Про районну Програму відшкодування вартості проїзду хворим нефрологічного профілю на 2018 - 2020 роки.

6. Про внесення змін до Програми фінансування пільг на оплату послуг зв’язку та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 28.03.2018 р. № 18.

7. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку освіти Василівського району на 2018-2022 роки (зі змінами та доповненнями).

8. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури Василівського району на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28 березня 2018 р. № 24.

9. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 28.03.2018 № 25 «Про затвердження загальної чисельності працівників закладів та установ культури району».

10. Про внесення змін в структуру комунальної установи «Сервісний центр закладів культури» Василівської районної ради Запорізької області, затвердженої рішенням районної ради від 15.11.2017 № 33 (зі змінами).

11. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23.08.2013 № 2 «Про Комплексну Програму охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Василівського району» (зі змінами та доповненнями).

12. Про внесення змін та доповнень до Програми «Питна вода Василівського району на 2015-2020 роки» (із змінами).

13. Про внесення змін до Програми забезпечення державної безпеки, профілактики правопорушень та розвитку матеріально-технічної бази Василівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Запорізькій області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 15.11.2017 №24.

14. Про Програму покращення якості надання соціальних послуг підопічним комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Василівської районної ради Запорізької області на 2018 рік.

15. Про Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Василівської районної ради Запорізької області.

16. Про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту у Василівському районі на 2017 – 2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 07.12.2016 р. № 9 (зі змінами).

17. Про внесення змін та доповнень до районної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Василівського району на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.03.2018р. № 33.

18. Про внесення змін до районної програми надання шефської допомоги військовим частинам "А 1978" та "3029" на 2017-2020 роки.

19. Про затвердження нової редакції Положення комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Василівської районної ради Запорізької області.

20. Про внесення змін в структуру комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Василівської районної ради Запорізької області, затвердженої рішенням районної ради від 15.11.2017 р. № 29

21. Про внесення змін в структуру комунальної установи «Сервісний центр закладів освіти» Василівської районної ради Запорізької області, затвердженої рішенням районної ради від 15.11.2017 № 34 (зі змінами).

22. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.03.2018 №7 «Про зміни у складі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області».

23. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.03.2018 №39 «Про зміни у складі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області».

24. Про затвердження п. 1 розпорядження голови районної ради щодо звільнення керівників комунального закладу та установи що є об'єктами спільної власності територіальних громад району.

25. Про призначення Міщенко Ю.О. директором комунального спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дніпрорудненська дитяча музична школа» Василівської районної ради Запорізької області.

26. Про призначення Шнайдрука В.В. директором комунального закладу «Дніпрорудненський краєзнавчий музей» Василівської районної ради Запорізької області.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, юридичній особі – ПАТ «Запорізький абразивний комбінат» для виробництва карбіду кремнію, яка розташована на території Степногірської селищної ради Василівського району Запорізької області, за межами населеного пункту, поштова адреса: Проммайданчик шахти, будівля 2, загальною площею 37,9462 га.

28. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Плавні Кам’янської сільської ради Василівського району Запорізької області.

29. Про звернення депутатів Василівської районної ради до Служби автомобільних доріг України щодо облаштування пішохідного переходу.

30. Різне.

- Про клопотання перед Запорізькою обласною радою щодо передачі до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області ендопротезів кульшового суглобу.

Після обговорення всі питання рекомендовано до розгляду на двадцять шосту (позачергову) сесію районної ради.

Наприкінці засідання було затверджено запропонований регламент розгляду питань.

розділ: Новини Переглядів: 240 Дата: п'ятниця, 11.05.2018 14:42