Головна / Новини / Сімейне свято


15 травня святкується Міжнародний День сім'ї. Саме в цей день представники Запорізького благодійного фонду «Щаслива дитина» провели «Батьківський клуб» для прийомних батьків, опікунів, піклувальників Василівського району. Метою проведеного заходу стала підтримка прийомних сімей та надання психологічної допомоги батькам, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Участь у заході взяли спеціалісти обласного та районного ЦСССДМ, служби у справах дітей райдержадміністрації. Завітали на захід також заступник голови Василівської районної ради Андрій Дашковський та голова Василівської райдержадміністрації Валерій Кошеленко вони привітали присутніх з Днем матері та Днем сім'ї і побажали миру та здоров’я їх сім’ям.

Під час зустрічі батьки ділилися проблемами, які виникають при вихованні прийомних дітей. Батьків цікавило, як мотивувати дітей до навчання, привчити говорити тільки правду і бути щирими та інше. Спеціалісти із Запоріжжя давали свої поради та ділилися досвідом іншим прийомних батьків.

Наостанок, батьки мали змогу поспілкуватися у неформальній обстановці, за чашкою чаю, та поділитися своїм вагомим внеском у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського виховання.

 

Директор А.Л.Марчишина

 

розділ: Новини Переглядів: 239 Дата: вівторок, 15.05.2018 16:27