Головна / Новини / Підбито підсумки обласного конкурсу «Господиня свого краю»


04 березня 2019 року відбулось урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Господиня свого краю 2019» у Запоріжжі. Основною метою конкурсу є підвищення ролі жінок у суспільстві, підтримка жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області. За роки існування конкурс набув популярності і сприяє впровадженню гендерної рівності в суспільстві.

Учасниками конкурсу можуть бути жінки віком від 18 років, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя області.

До участі в конкурсі залучаються жінки за поданням структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, громадських організацій.

Серед 16 номінацій в номінації «Жінка – працівник культури та мистецтва» нагороду отримала Червоненко Ольга Василівна, директор комунального закладу «Малобілозерський сільський будинок №2» Василівської районної ради Запорізької області, керівник народного фольклорного колективу «ХУТОРЯНОЧКА».

 

розділ: Новини Переглядів: 141 Дата: понеділок, 04.03.2019 16:47