Головна / Новини / Традиційний солдатський привал


Зустріч з ветеранами війни на солдатському привалі, який проходить у Василівській ЗОШ №3, вже давно стала традиційною. Вшанування пам'яті полеглих у боях, вітання живим визволителям, спогади про їхню молодість, обпалену війною… Декілька поколінь збирається разом, щоб вкотре вклонитися великим тим рокам. Ось і цього разу привітати ветеранів, солдатських вдів, «дітей війни» прийшли заступник голови районної ради Андрій Дашковський,

голова РДА Валерій Кошеленко, голова Василівської міської ради Людмила Цибульняк, голова районної ради ветеранів Сергій Лобинцев, а також творчі колективи ветеранів та учнів. Свято розпочалося словами подяки від кожного з виступаючих. Адже мужність і відвага, проявлені визволителями у боях, терпіння і не менша мужність тих, хто кував перемогу у тилу, хто піднімав згодом країну з руїн, викликають у прийдешніх поколінь неймовірну повагу і шану.

Не лише заради концерту та святкового обіду прийшли ветерани на «солдатський привал». Найбільшою радістю стала для них можливість зустрітися, у теплій і невимушеній атмосфері згадати фронтові та післявоєнні роки і, звичайно ж, день Великої Перемоги, яку вони виборювали дуже важкою ціною. Виборювали для всіх наступних поколінь.

 

 

розділ: Новини Переглядів: 147 Дата: середа, 08.05.2019 08:57