Головна / Новини / Відбулась колегія освітян району


Сьогодні голова районної ради Денис Калінін взяв участь у розширеному засіданні колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації. Перед початком розгляду основних питань хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих захисників України. В рамках проведення засідання, за плідну працю нагороджено Почесними грамотами та Подяками окремих працівників освітньої галузі.

Учасники колегії обговорили результати роботи за минулий, а також розглянули основні завдання на новий навчальний рік. З даного питання виступила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА Тетяна Герон.

За інформацією відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, у період подальшого впровадження реформи освітянської галузі одним з основних питань залишається фінансування. Затверджені кошторисні призначення на бюджетний рік в районному бюджеті по галузі «Освіта» складають:

 Загальна сума видатків - 207 млн. 248,300. грн., з них загальний фонд 198 млн 859 тис, спеціальний фонд – 8 млн 389 тис грн.

 «Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» складає 110 млн 816 тис грн.,з них загальний фонд – 109 млн 667 тис. грн., спеціальний фонд – 1 млн. 148 тис. грн.

 «Субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» складає 1 млн. 542 тис грн., з них загальний фонд – 995 тис грн., спеціальний фонд – 547 тис. грн.

 «Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» складає 695 тис. грн.. з них загальний фонд – 524 тис. грн., спеціальний фонд – 170 тис. грн.

 «Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету» складає 16 млн. 425 тис. грн. по загальному фонду».

«Субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» складає 523,5 тис. грн., з них загальний фонд 372 тис грн., спеціальний фонд – 151 тис. грн.

 «Інші субвенції з місцевого бюджету» складає 2 млн 455 тис. грн., з них загальний фонд – 2 млн 32 тис. грн., спеціальний фонд – 423 тис. грн.

 По Програмі розвитку освіти Василівського району на 2018-2022 роки затверджена загальна сума 7 млн 231,8 тис. грн., з них загальний фонд – 3 млн 486,2 тис. грн., спеціальний фонд – 3 млн 745,6 тис. грн.

Окремо присутні оговорили питання про: роль інклюзивно-ресурсного центру щодо забезпечення ефективності навчання та супроводу дітей з особливими освітніми проблемами в районі; комплексний супровід інклюзивного навчання та виховання учнів; сучасного освітнього простору в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».

 Зауважено, що усі проблемні питання галузі знаходяться на постійному контролі районної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, бо забезпечення якісної системи освіти – запорука всебічного розвитку підростаючого покоління.

розділ: Новини Переглядів: 166 Дата: четвер, 29.08.2019 16:42