Головна / Новини / День Гідності та Свободи!


День Гідності та Свободи – свято, встановлене Указом Президента України Петра Порошенка 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року 

– лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

День Гідності та Свободи всі українці відзначають на честь початку двох українських революцій: Помаранчевої революції (2004) та Революції гідності (Євромайдану) (2013). Ці події стали надзвичайно важливим іспитом для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Сьогодні, в адмінбудинку районної ради відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

У заході прийняли участь заступник голови районної ради Андрій Дашковський, керівник апарату райдержадміністрації Юлія Таран, депутати районної ради, керівники органів місцевого самоврядування, комунальних закладів та установ районної ради, представники трудових колективів, громадські активісти, учнівська молодь, духовенство.

Завершився мітинг покладанням квітів до пам'ятного знаку "Пам'яті жертв голодоморів, політичних репресій, громадянських конфліктів та жертв Чорнобильської трагедії".

 

 

 

розділ: Новини Переглядів: 146 Дата: четвер, 21.11.2019 10:46