Головна / Новини / Привітання зі святом весни!


Дорогі жінки! Депутатський корпус та виконавчий апарат Василівської районної ради від усього серця вітають вас з прекрасним святом весни, ніжності та любові! Ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

Дякуємо вам за невичерпну жіночу доброту, щедрість серця, вміння зробити світ світлим і радісним. Ви, милі жінки, на своїх тендітних плечах несете основний тягар життєвих турбот, з мужністю та стійкістю долаєте усі життєві негаразди, часом підтримуєте нас, чоловіків, у важкі хвилини і залишаєтеся при цьому самими красивими і чарівними.

Бажаємо вам у цей чудовий день яскравого весняного сонця, міцного здоров'я, молодості і краси, миру і благополуччя, добрих змін у житті, процвітання і любові, успіхів у всіх починаннях, сімейного щастя, впевненості у завтрашньому дні.

 

Денис КАЛІНІН
голова районної ради

 

розділ: Новини Переглядів: 96 Дата: четвер, 05.03.2020 20:02