Головна / Новини / Співчуття!


15 вересня 2020 року обірвалося життя педагога з великої літери, майстра своєї справи - директора школи “Світоч” минулих років (1977-1992 рр), Почесного громадянина міста Дніпрорудне - Козлової Лідії Іванівни. 47 років педагогічної діяльності. Лідія Іванівна з першого дня, дня відкриття школи (15 серпня 1969 року), разом з директором школи формувала і плекала колектив у складі адміністрації, виконувала обов’язки заступника директора з навчально-виховної роботи. В 1977 році вона стала директором Дніпрорудненської школи № 2.

За часів її директорства частково оновлюється педагогічний склад, адміністрація школи, розвивається і модернізується навчально-виховний процес.

Професіоналізм, оптимізм, мужність, такт, інтелігентність, безмежна людяність і любов до дітей Лідії Іванівни забезпечили розвиток і зростання учнівського та педагогічного колективів. 15 років успішної роботи з вдосконалення освітнього процесу, щоденної натхненної праці, інтелектуального зростання, плекання компетентної особистості.

15 років щасливого, насиченого, цікавого життя школи № 2 м. Дніпрорудного.

Після виходу на заслужений відпочинок, Козлова Л.І. займала активну життєву позицію - очолювала раду ветеранів міста.

Нагороджена Почесною відзнакою «За заслуги перед громадою Василівського району».

Висловлюємо співчуття близьким, друзям та родичам померлої. Сумуємо разом з Вами.

 

Голова районної ради Денис Калінін,
депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради

розділ: Новини Переглядів: 123 Дата: середа, 16.09.2020 09:04