Новини
До уваги учнівської молоді!
![](/files/2022/MWBj9vHX.jpg)
Національний центр “Мала академія наук України” оголошує про початок проведення ІIІ Всеукраїнського національного відбору Міжнародної молодіжної наукової олімпіади IJSO 2022!
Міжнародна молодіжна наукова олімпіада (International Junior Science Olympiad) є однією з найпрестижніших міжнародних олімпіад для школярів та входить до 12 провідних олімпіад, визнаних ЮНЕСКО.
Олімпіада IJSO передбачає комплексну теоретичну та практичну перевірку знань та навиків одночасно з трьох природничих дисциплін: фізики, хімії та біології. До участі у ІІІ Всеукраїнському відборі запрошуються школярі віком до 15 років (народилися 1 січня 2007 року або пізніше), які володіють ґрунтовними знаннями одночасно з фізики, хімії та біології.
Усі учасники Всеукраїнського національного відбору будуть долучені до закритої спільноти, де отримають методичну та організаційну підтримку, а також матимуть змогу отримати сертифікати участі, дипломи переможців. А найкращі візьмуть участь у навчально-підготовчому таборі, де будуть визначені дванадцять переможців Національного відбору, які отримають право представляти Україну на міжнародному фіналі IJSO 2022.
Щоб стати учасником ІІІ Всеукраїнського національного відбору необхідно:· з 30 січня до 30 березня 2022 необхідно зареєструватись за посиланням: https://form.jotform.com/220162203676044 для участі у відборі.
Після реєстраціїотримати електронний лист з унікальним посиланням на закритий Telegram-чат, де будуть розміщені всі подальші інструкції.
25 квітня пройти І етап відбору – онлайн тестування.· До 10 травня отримати результати І етапу.
Детальніша інформація про умови та правила проведення ІІІ Всеукраїнського національного відбору - додається за посиланням: http://man.gov.ua/ua/activities/ijso .
У випадку виникнення додаткових питань, звертайтесь до національного координатора IJSO в Україні на електронну пошту jasuselection@man.gov.uaз темою листа: IJSO_2022.
середа, 02 Лютого 2022 16:07 | Переглядів: 252