Офіційний сайт Василівської районної ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2024 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Електронні сервіси

Новини

На засіданні бюджетної комісії ухвалені зміни та розподіл обласного бюджету на поточний рік

Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, під час якого депутати розглянули низку змін до бюджету області та затвердили фінансування обласних програм на 2022 рік.

У засіданні постійної комісії з питань бюджету взяли участь заступники голови обласної ради Геннадій Фукс та Владислав Куценко.

Як зазначив на початку засідання Геннадій Фукс, останнім часом у зв’язку з загостренням зовнішньополітичної ситуації центральними органами влади було ухвалено низку рішень.

-Запорізька обласна рада не може залишатися осторонь подій, які відбуваються останнім часом, і ми маємо реагувати на ситуацію оперативно, діяти та ухвалювати рішення швидко. Тому сьогодні як пріоритетне маємо розглянути питання щодо перерозподілу бюджету на поточний рік з метою виділення 30,5 млн грн на потреби територіальної оборони, – зазначив зааступник голови обласної ради.

Також члени постійної комісії з бюджетних питань, яку очолює депутат обласної ради Володимир Кюрчев, розглянули низку інших пропозицій щодо розподілу вільних залишків обласного бюджету на 2022 рік.

За інформацією директора Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Сергія Медведя, цей ресурс наразі складає 441,8 млн грн. З них загальний фонд – 434,8 млн грн та бюджет розвитку, що спрямовується на капітальні видатки, – 7 млн грн.

Зокрема, на освітянську галузь, на капітальні видатки та обласну програму планується виділити 10,4 млн грн, на охорону здоров’я – 49,5 млн грн, на розвиток спорту та молодіжні програми – 17,3 млн грн, на розвиток культури туризму та інформполітику – 18 млн грн, на капітальне будівництво – 20,7 млн грн, на підтримку підрозділів ЗСУ, силових органів та забезпечення територіальної оборони Запорізької області – 51 млн грн. Трансферти територіям складуть майже 60 млн грн.

Серед новацій – виділення 6,9 млн грн для розробки проєктно-кошторисної документації для систем зрошення. Ці кошти дадуть можливість отримати Запорізькій області державні субсидії на меліорацію.

Серед розглянутих пропозицій - використання «депутатського фонду» від низки обранців та план роботи комісії на 2022 рік.

Запропоновані зміни до бюджету будуть винесені на обговорення та затвердження на найближчій сесії Запорізької обласної ради.

 

 

Запорізька обласна радавівторок, 15 Лютого 2022 13:26 | Переглядів: 145

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]