Новини
З Днем єднання!
![](/files/2022/MYNSWJNU.jpg)
Указом Президента України Володимира Зеленського, 16 лютого визначено - Днем єднання.
Сьогодні у районному центрі відбувся масовий захід, у якому взяли участь усі бажаючі громадяни міста та долучилися до Всеукраїнського челенджу «Україна разом»!
Це важливий день - день єднання усіх українців, різного віку, статі, з різних міст, сіл, регіонів, різних професій, талантів, знань, мов, релігій. Але об'єднує усіх єдине бажання - бажання жити, жити в мирі, щасливо, з родиною, з дітьми, з батьками.
Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила! Разом ми переможемо будь-якого ворога – і зовнішнього, і внутрішнього.
Ми спокійні. Ми сильні. Ми разом!
![](/files/2022/MYNQzfR3.jpg)
![](/files/2022/MYNQzcpa.jpg)
![](/files/2022/MYNQzkJS.jpg)
![](/files/2022/MYNQzsmO.jpg)
![](/files/2022/MYNQzyyJ.jpg)
![](/files/2022/MYNQzDZ5.jpg)
![](/files/2022/MYNQzJx9.jpg)
![](/files/2022/MYNQEiMY.jpg)
![](/files/2022/MYNQEoRv.jpg)
![](/files/2022/MYNQEuET.jpg)
![](/files/2022/MYNQEAmK.jpg)
![](/files/2022/MYNQEHd8.jpg)
![](/files/2022/MYNQENuC.jpg)
![](/files/2022/MYNQESZu.jpg)
![](/files/2022/MYODFpoq.jpg)
середа, 16 Лютого 2022 11:34 | Переглядів: 191