Офіційний сайт Василівської районної ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2024 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Електронні сервіси

Новини

Відкриття відділення екстреної медичної допомоги

Сучасне відділення екстреної медичної допомоги запрацювало у Василівці. Ознайомитися з умовами роботи відділення невідкладної медичної допомоги з палатами інтенсивної терапії долучилися директор Департаменту охорони здоров'я Запорізької облдержадміністрації Олексій Кулінич, голова Василівської районної ради Олена Здор, голова Василівської райдержадміністрації Андрій Холоша й Василівський міський голова Сергій Каліман.

В заході також взяли участь народний депутат України Юлія Яцик, депутати Запорізької обласної ради Олександр Білий та Наталія Кругляк.

З умовами присутніх ознайомила Алла Разладська – завідуюча відділенням та головний лікар Василівської БЛІЛ - Валерій Сапа.

Відтепер у новому відділенні: надається невідкладна допомога; проводиться обстеження на комп'ютерному томографі; проводиться цифрова рентгенівська діагностика; розташовані палати тимчасового перебування; оновлена операційна та протишокова палата;  проводиться реєстрація пацієнтів у профільне відділення після встановлення остаточного діагнозу.

Окрім того, тут є новий ультразвуковий апарат, цифровий мамограф, також очікується допомога, у вигляді багатофункціональних ліжок для допомоги хворим.

У цьому відділенні передбачене перебування пацієнтів до однієї доби з подальшою госпіталізацією у інше відділення або випискою додому.

Медичний персонал пройшов спеціальне навчання зі спеціалізацією «Медицина невідкладних станів».

Також у відділенні працюватиме гінекологічний кабінет із сучасним обладнанням.
Віділення екстреної медичної допомоги працюватиме цілодобово та медична допомога надаватиметься безкоштовно.понеділок, 21 Лютого 2022 16:10 | Переглядів: 571

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]