Офіційний сайт Василівської районної ради

Пошук

Розділи

Календар

« Червень 2024 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Електронні сервіси

Новини

Дуальна форма – це цільове навчання та гарантія успішного працевлаштування

Сьогодення вимагає від фахівців служби зайнятості посилити увагу до очікувань роботодавців.

Державна служба зайнятості займає активну позицію в процесі організації професійного навчання за дуальною формою, адже це набуття практичних навичок безпосередньо на робочому місці та адаптація до роботи.Професійне навчання безробітних за дуальною формою здійснюється наступним чином: теоретична частина підготовки проходить на базі закладу освіти, а практична — на робочому місці безпосередньо на виробництві.

Навчання безробітних за дуальною формою має високу ефективність та результативність, адже воно передбачає врахування особливостей та специфіки виробництва, а весь навчальний процес супроводжують досвідчені педагогічні працівники та наставники від роботодавця. А поєднання отриманих теоретичних знань з практичним досвідом роботи на одному чи кількох підприємствах, дає змогу безробітному адаптуватися на робочому місці, а роботодавцю - отримати кваліфікованого фахівця.

Переваги дуальної форми навчання для роботодавців порівняно з традиційною системою: максимальна відповідність знань та вмінь працівників потребам підприємства після проходження навчання; оптимізація часу та коштів на пошук працівників, їх перенавчання та адаптацію до умов конкретного підприємства.

Одним з прикладів роботи із роботодавцями є співпраця Токмацької міськрайонної філії Запорізького обласного центру зайнятості з фізичною особою підприємцем Людмилою Бебешко, яка тривалий час шукала підходящу кандидатуру в салон «ВАСЕЛІСА» для укомплектування вакансії на посаду «Манікюрник». Кар’єрні радники запропонували роботодавцю кандидатури на дану посаду. За результатами співбесіди роботодавець обрала Ангеліну Н., яка звернулась до центру зайнятості у квітні 2021 року за пошуком роботи. Паралельно з навчанням безробітна проходила практику на підприємстві. Після успішного закінчення навчання та отримання свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації, у січні поточного року, Ангеліна приступила до роботи в салон краси «ВАСЕЛІСА». Дівчина задоволена тим, що має стабільну роботу, до того ж займається справою, яка їй до душі.

Кожна людина має свій талант, який треба розвинути. Безумовно, це непростий шлях, де для успіху потрібна мотивація. А ще віра в себе та свої здібності, у власні сили. І головне - треба бути готовим до роботи.



середа, 23 Лютого 2022 09:17 | Переглядів: 551

закрыть

Розмір шрифту: [великий] [маленький]

Схема кольорів: [біла] [синя] [зелена] [чорна]

Зображення: [чорно білі] [кольорові]

[+ Застосувати]   [- Скинути налаштування]