Головна / Новини


Визволення району

14 жовтня на території Степногірської селищної, Приморської, Кам’янської сільських рад, а 17 жовтня в с.Червоноармійське Широківської сільської ради проведено мітинги, присвячені визволенню відповідних населених пунктів від німецько-фашистських загарбників, в яких взяли участь керівники райдержадміністрації і районної ради.

Керівники району привітали ветеранів, жителів, молодь зі святом, побажали завжди пам’ятати про подвиг героїв-визволителів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 814 середа, 19.10.2011 16:56

Засідання постійних комісій

19 жовтня відбулися засідання постійних комісій Василівської районної ради шостого скликання з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби із злочинністю, взаємодії з правоохоронними органами, прав людини та інформації; з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та інвестиційного розвитку; з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту, та соціального захисту населення.

Депутати розглянули питання черги денної восьмої сесії районної ради та внесли свої пропозиції до проектів рішень.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 801 середа, 19.10.2011 16:46

Всеукраїнська спартакіада депутатів рад всіх рівнів

З 4 по 8 жовтня 2011 року у місті Алушта в олімпійському навчально-спортивному центрі «Спартак» відбулися змагання першої Всеукраїнської спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів.

У змаганнях взяли участь 20 збірних команд областей України. Депутати змагалися з 4-х видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу та шашок.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1023 середа, 19.10.2011 11:31

Чемпіонат світу з універсального бою

В російському місті Анапа пройшов Чемпіонат світу з універсального бою серед юнаків і дівчат 14-17 років. У змаганнях взяли участь команди з 30 країн світу. У складі української збірної виступали 7 дніпрорудненських спортсменів, вихованців Н.І. Бурлі, п’ятеро з яких повернулися додому з медалями.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 878 середа, 19.10.2011 11:18

Профілактика правопорушень

12 жовтня на базі Верхньокриничанської, П’ятихатської ЗОШ I-II ст. працював мобільно-консультаційний пункт, в роботі якого прийняли участь працівники служби у справах дітей райдержадміністрації, ЦСССДМ, кримінальної міліції у справах дітей РВ ГУМВС.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 898 четвер, 13.10.2011 13:23

13 Всеукраїнська конференція Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні

Учні Малобілозерської естетичної гімназії-інтернату «Дивосвіт» взяли участь у 13 Всеукраїнській конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні, яка проводилася в м.Севастополь на базі дитячого санаторно-оздоровчого центру «Ласпі».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 856 четвер, 13.10.2011 11:35

Конференція районної ради ветеранів

12 жовтня відбулася звітно-виборча конференція районної ради ветеранів України. В роботі конференції взяли участь 51 із 56 обраних делегатів, розглянуто 6 питань, серед них звітна доповідь голови районної ветеранської організації, ревізійної комісії, проведено вибори ради нового складу, вибори делегатів на обласну звітно-виборчу конференцію, прийнято звернення до Президента України, до голови Верховної Ради України з питань посилення боротьби з відродженням неофашистських організацій на Україні, внесення в бюджет коштів для грошових виплат Дітям війни.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 923 четвер, 13.10.2011 11:27

Змагання з пішохідного туризму

7 жовтня 2011 року на території районній станції юних туристів відбувся зліт змагань з пішохідного туризму серед команд учнівської молоді Василівського району

Загальне керівництво підготовкою та проведення змагань здійснювали «Центр дитячої та юнацької творчості і туризму» та Інформаційно-туристичний відділ КЗ «ВЦКД» ВРР ЗО.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1167 четвер, 13.10.2011 10:22

Збережемо "Садибу Попова"!

Голова обласної державної адміністрації Борис Петров вчора провів нараду щодо подальшої реконструкції та розвитку історико-культурного заповідника «Садиба Попова» за участю керівництва заповідника, начальника управління культури та туризму ОДА Ірини Конарєвої, керівників Василівки та Василівського району. Очільник області зауважив, що це один з найяскравіших туристичних об’єктів області, тож його необхідно включити до інвестиційних проектів регіону.

Музей-заповідник займає будівлі маєтку генерала В.Попова, побудованого у 1884 році місцевими майстрами із залученням унікальних технологій та відомих на той час у Європі стилів архітектурного зодчества.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 921 п'ятниця, 07.10.2011 10:52

Шановні вчителі, педагоги!

Від усієї душі вітаю вас з Днем працівників освіти!

Ви присвятили своє життя найблагороднішій професії - вихованню підростаючого покоління. Саме Ви виховуєте в дітях чесність, справедливість, патріотизм. Завдяки Вам, ми з упевненістю говоримо, що шкільні роки - самі пам'ятні в житті.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 943 п'ятниця, 30.09.2011 16:51