Головна / Новини


Нарада з правоохоронними органами

Сьогодні голова районної ради взяв участь у нараді при голові райдержадміністрації з правоохоронними органами з питань боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку, забезпечення нормального функціонування правоохоронних органів на території регіону, спільного вирішення проблем правоохоронців, можливої підтримки, у рамках законодавчого поля, з боку районної влади.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 962 середа, 11.01.2012 16:48

ГІДНИЙ ШАНИ І ПОВАГИ

28 грудня 2011 року виповнилося 90 років Григоренко Петру Петровичу, інваліду Великої Вітчизняної війни. У клубі «Ветеран» Василівської міської організації ветеранів сердечно і тепло вітали Петра Петровича. Прийшли привітати ювіляра голова міської організації ветеранів Л.А. Слободян, заступник голови районної ради А.С. Кравець, голова міської ради, його заступник та секретар міської ради С.В. Лобинцев, В.О.Казачков, А.Б. Матюх, директор КУ "Територіальний центр соціального обслуговування" В.К. Живиця, голови районних рад ветеранів й інвалідів ВВВ М.В. Мягкий і А.Й. Воскобойник, чимало земляків.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 774 середа, 11.01.2012 11:30

Міні-царство Нептуна

Людей, які не вміли плавати, стародавні греки називали «кульгавими». Життя тієї цивілізації було тісно пов'язане з водою, тому, певно, знали, що говорили. Та і в наш час, мабуть, важко знайти людину, яка б не вміла бодай триматися на воді.

А якщо з дитинства розвивати та вдосконалювати ці вміння? Погодьтеся, що від цього лише користь. А до того ж чому б і не скористатися такими можливостями, якщо басейн є при школі. Таких шкіл не те що в області, а й в Україні можна на пальцях полічити.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 780 середа, 11.01.2012 11:22

Розвиток молочно-тваринницької галузі

11 січня голова районної ради Сергій Джуган взяв участь у нараді при голові райдержадміністрації Сергія Грачова з питання розвитку молочно-тваринницької галузі в районі. У нараді також прийняли участь перший заступник генерального директора ТОВ ВО «Моліс» та директор ТОВ «Агропромислова кампанія». Представники Агропромислової кампанії проінформували щодо перспектив реконструкції і розвитку тваринницького комплексу на 200 голів великої рогатої худоби на території Орлянської сільської ради, наголосили на необхідності закупівлі обладнання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 791 середа, 11.01.2012 09:51

Різдвяні привітання!

Сьогодні ввечері в небі запалає Різдвяна Зірка. Звідусіль линуть вітання! Всі один одному посміхаються, бажають щастя, любові, здоров’я, гармонії в душі і тепла в серці! Хочеться вірити, що сьогодні доброта, співчуття, чуйність охопили весь Світ! Адже сьогодні - Різдво Христове! Зі світлим святом Різдва працівників райдержадміністрації та її відокремлених структурних підрозділів, районної ради привітав творчий колектив «Струни серця».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 810 п'ятниця, 06.01.2012 17:10

З Різдвом Христовим!

7 січня - Різдво Христове - велике християнське свято, сповнене радості, щастя і веселощів. Із ним пов'язують народження Ісуса Христа у Віфлеємі. З різдвяним вечором пов'язано багато звичаїв та обрядів. Так, поки не з'явиться перша зірка на небі, зранку нічого не їдять, постяться аж до Святої вечері. Під час вечері вживають традиційні 12 пісних страв. Важливим атрибутом свята є колядування - давній звичай різдвяних обходів із виконанням величально-поздоровчих пісень (колядок).

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 787 п'ятниця, 06.01.2012 15:45

Формування місцевих бюджетів

Після прийняття головного фінансового документу країни - Державного бюджету, - активно розпочався процес прийняття місцевих бюджетів. Вже прийняті обласний та районний бюджети. Адже для завершення бюджетного процесу залишилося прийняти місцеві бюджети. З метою прийняття збалансованих бюджетів вчора керівництвом району за участю начальника фінансового управління райдержадміністрації, голів територіальних громад району проведено нараду - пропуск з питання формування місцевих бюджетів на 2012 рік. Детально проаналізовано основні складові майбутніх бюджетів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 785 п'ятниця, 06.01.2012 15:08

Призначено начальника районного управління юстиції

Сьогодні у великій залі засідань відбулися урочисті збори стосовно представлення начальника Василівського районного управління юстиції Запорізької області. Заступник начальника Головного управління юстиції у Запорізькій області Наливайко Павло Іванович зачитав наказ, згідно якого начальником Василівського районного управління юстиції призначено Хамраєва Альберта Юрійовича з 30.12.2011 року. Новоспеченого керівника місцевої юстиції привітали керівники району та побажали міцного здоров’я, наснаги та успіхів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 2310 середа, 04.01.2012 16:40

С юбилеем, храм!

14 января 2012 года исполняется 20 лет, как возобновилась деятельность Петро-Павловского прихода в нашем городе Васильевка. Это не просто года. Это года непрестанных трудов, которые направлены на поддержание духовной жизни в нашем городе. Постоянные молитвы о жизни города. Множество людей, которые стараниями прихода, встретились со Христом. А сколько отчаявшихся людей не полезли в петлю, после разговора с батюшкой? Сколько девчонок, после встречи со священником, не сделали аборта и сохранили в себе жизнь? – знает только Бог…

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1233 середа, 04.01.2012 16:18

Відбулася одинадцята (позачергова) сесія районної ради

Сьогодні відбулася одинадцята (позачергова) сесія районної ради шостого скликання. В роботі сесії прийняв участь голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Сергій Грачов. З 28 обраних депутатів в роботі взяли участь 21 депутат.

Перед обговоренням питань порядку денного керівники району вручили Кравцю Анатолію Семеновичу – заступнику голови районної ради та Абросімову Юрію Юрійовичу – головному лікарю Дніпрорудненської міської лікарні Грамоти Верховної Ради України;

Кудіну Володимиру Васильовичу вручили орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 785 п'ятниця, 30.12.2011 11:47