Головна / Новини


Це не звання, а стан душі

20 березня районна ветеранська організація відсвяткувала своє 25-річчя з дня заснування. Квіти, теплі слова і подарунки приймали у цей день ветерани від гостей свята. А завітали на нього керівники району, голови міських, селищної та сільських рад, представники громадських організацій.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 694 четвер, 22.03.2012 09:09

Відбулося засідання бюджетної комісії

Сьогодні під головуванням Дениса Калініна відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та інвестиційного розвитку. Депутати розглянули 11 проектів рішень, які будуть внесені на розгляд сесії районної ради. В засіданні взяв участь голова районної ради Сергій Джуган. Депутати розпочали роботу з розгляду питань визначених планом роботи комісії.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 739 середа, 21.03.2012 15:01

До уваги громадян!

В Україні 25 березня о 3.00 за київським часом запроваджується "літній" час переведенням годинникової стрілки на одну годину вперед. Запровадження "літнього" часу передбачено відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 665 середа, 21.03.2012 12:38

В області стартував конкурс на краще місто, район, селище та село регіону

До кінця квітня в області триватиме конкурс на краще місто, район, селище та село регіону, у якому головними показниками для визначення переможців враховуватиметься чистота та благоустрій територій. Про це повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 767 вівторок, 20.03.2012 16:30

Відбулося засідання постійної комісії з питань власності

Сьогодні під головуванням Олександра Кириленка відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва та регуляторної політики. Комісією були розглянуті питання черги денної тринадцятої чергової сесії районної ради:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 718 вівторок, 20.03.2012 16:10

Вихід - жорстка економія коштів

Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Грачов провів нараду з питань забезпечення виплати заробітної плати та оплати енергоносіїв бюджетними установами району протягом поточного року. В нараді взяли участь начальник фінансового управління райдержадміністрації Віта Кривуля та розпорядники коштів районного бюджету: керівники відділу освіти, культури і туризму райдержадміністрації, навчальних та лікувально-профілактичних закладів і установ району тощо.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 760 вівторок, 20.03.2012 16:03

Вшановували комунальників

16 березня напередодні Дня працівників комунального господарства в залі засідань Дніпрорудненського міської ради зібралися представники трудових колективів комунальних підприємств міста. Їх привітали з професійним святом Дніпрорудненський міський голова Євген Матвєєв і голова Василівської районної ради Сергій Джуган.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 816 вівторок, 20.03.2012 15:45

Відбулося засідання постійної комісії

Сьогодні під головуванням Олександра Шевченка відбулося засідання постійної депутатської комісії з земельних питань, агропромислового розвитку, екологічної безпеки та природокористування. На засіданні комісії були присутні голова районної ради Сергій Джуган, голова районної державної адміністрації Сергій Грачов, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Солопов та керівники сільгосппідприємств району, що займаються тваринництвом.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 672 вівторок, 20.03.2012 14:34

Цього року на реалізацію громадських ініціатив буде витрачено понад 8,5 млн.грн.

Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук взяв участь в урочистому відкритті міжрегіонального кластерного тренінгу для областей - партнерів Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІ». В роботі тренінгу від Василівського району бере участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Карєва.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 616 вівторок, 20.03.2012 12:12

Дніпрорудненські лікарі навчалися заповнювати декларацію

Сьогодні за ініціативи головного лікаря Дніпрорудненської міської лікарні працівниками виконавчого апарату районної ради проведено семінар-навчання з працівниками Дніпрорудненської міської лікарні з приводу заповнення згідно ст.. 12 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1277 понеділок, 19.03.2012 17:25