Головна / Новини


Звітування продовжується

Днями жителі Балківської та Малобілозерської рад зустрічалися з депутатами обласної ради С.В. Грачовим та К.В.Луценко, які звітували перед виборцями і разом з ними визначали пріоритети у планах на 2012-й рік. Підбиваючи підсумки зробленого на території Балківської сільради, С.В. Грачов підкреслив, що завдяки «атомним» коштам, які були залучені на дану територію, тут вдалося реалізувати чимало запланованих проектів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 662 п'ятниця, 17.02.2012 15:39

Відбулося засідання постійної комісії

17 лютого о 09:00 під головуванням Тетяни Овчиннікової-Руденко відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби із злочинністю, взаємодії з правоохоронними органами, прав людини та інформації.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 627 п'ятниця, 17.02.2012 13:27

Подальше реформування пенсійної системи потребує ухвалення ряду законопроектів

Процеси реформування системи пенсійного страхування вже приносять конкретні якісні результати. Зокрема, завдяки практичній реалізації Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» торік сума щомісячної сплати єдиного внеску страхувальниками збільшилась на 15,9 % або на 825 млн. грн.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 642 п'ятниця, 17.02.2012 10:55

Без сліз не згадати!

Неначе, лихо сталося учора. Матері полеглих солдат до сих пір не знаходять собі спокою, хоч і пройшло більше 20 років. У них вже з’явилися онуки і правнуки, але їхнє серце ніяк не погоджується вірити, що один з дітей не прожив повноцінного життя, не мав власної родини, не побачив старість… Не втримують гірку сльозу і дорослі чоловіки, «афганці», котрі приходять 15 лютого на кладовища вшанувати світлу пам'ять їхніх полеглих бойових товаришів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 694 четвер, 16.02.2012 16:57

Проблемні питання роботи ОСББ та ЖБК допомагатиме вирішувати координаційна рада

Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів нараду з вирішення проблемних питань роботи об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК). Ініціатором проведення такої наради виступило управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, до якого стали надходити тривожні сигнали щодо випадків непорозумінь власників ОСББ та ЖБК з постачальниками послуг, зокрема з КП «Водоканал» м. Запоріжжя.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 813 четвер, 16.02.2012 16:24

В районі вшанували пам’ять загиблих воїнів - інтернаціоналістів

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 23-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у населених пунктах Василівського району відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь голова райдержадміністрації С.Грачов, голова районної ради С.Джуган, керівники району та місцевої влади, громадськість, духовенство, молодь:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 792 четвер, 16.02.2012 11:27

Вічна пам'ять загиблим, вічна слава живим!

Сьогодні вся Україна вшановує ветеранів-учасників бойових дій на території інших держав та полеглих воїнів, пам'ять про яких назавжди закарбувалася у нашій історії, у нашому серці. Ми щиро співчуваємо непоправному горю їхніх родин, батьків, вдів... Локальна війна - це обмежений територіальний конфлікт, пов'язаний з релігійними, територіальними суперечками, міжплемінними протиріччями. Така війна відбувається між двома і більше державами, обмежена за своїми політичними цілями і може переростати у великомасштабну.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 720 середа, 15.02.2012 07:00

Молочні ріки: мрії чи реальність?

Всі ми знаємо, що у забезпеченні суспільства якісною продукцією дуже важливу роль відіграє тваринництво. Як одна з основних і базових галузей сільського господарства, тваринництво посідає чи не основне місце у розвитку переробної, харчової та легкої промисловості, які й забезпечують населення продуктами харчування, одягом, іншими товарами. На жаль, за роки незалежності у нашій державі тваринництво значно скоротило свої масштаби, і якщо вирощуванням свиней ще займаються, то така галузь як молочне скотарство, можна сказати, майже втрачена.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 903 вівторок, 14.02.2012 15:28

Сергій Грачов звітував у Дніпрорудному

Минулої п'ятниці в залі засідань Дніпрорудненської міської ради відбулася зустріч міського громадського активу з депутатом обласної ради, головою Василівської райдержадміністрації С.Грачовим. Свої прохання, побажання і пропозиції дніпрорудненці адресували безпосередньо депутату. Представники трудових колективів, громадських організацій і просто жителі міста не тільки говорили про комунальні проблеми (як правило, ці питання завжди превалюють в списку прохань і звернень до депутатів всіх рівнів), а й вносили свої пропозиції і побажання, що стосуються діяльності депутатів обласного рівня.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 638 вівторок, 14.02.2012 13:41

“Гірник“ – Чемпіон Прем’єр ліги!

Сьогодні на спортивному майданчику КЗ «ФОК «Таврія» відбулися заключні ігри першості Василівського району в Прем’єр лізі. До останнього туру залишалася інтрига хто стане переможцем. Після шостого туру п’ять команд мали можливість фінішувати в трійці призерів: три команди мали шанс на чемпіонство, ще дві мали шанс посісти третє місце. Першими втратили шанс команда “Влада“, яка в першій грі поступилася з рахунком 2-9 команді “Таврія”.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 747 субота, 11.02.2012 18:59