Головна / Новини


ЯЛИНКО-ЯЛИНКО, ЗАСЯЙ!

У День святого Миколая передноворічні вогні запалали і на головній ялинці району. Спочатку урочистості розпочалися у районному Центрі культури і дозвілля, де дітей пільгових категорій району зі святом вітали голова районної ради Сергій Джуган і голова райдержадміністрації Сергій Грачов, а також заступник міського голови Віктор Козачков та настоятель Свято-Петропавлівського храму Валерій Галущенко. Кожен зичив дітям, щоб їхні найзаповітніші мрії здійснювалися, щоб якомога більше було у їхньому житті свят, схожих на День святого Миколая.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 745 вівторок, 20.12.2011 11:13

Шановні співробітники та ветерани органів внутрішніх справ Василівського району!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем міліції!

Ваша благородна і почесна місія – захисників правопорядку - в усі часи була позначена іскрою добра та вірою співвітчизників в утвердження верховенства закону у нашій державі. Спираючись на славетну спадщину та найкращі традиції, працівники міліції гідно несуть повсякденну службу.

Професійний обов'язок кожного міліціонера незалежно від звання і посади – бути надійним захисником прав та свобод людини, зберігати чистоту перед законом і власним сумлінням.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 675 вівторок, 20.12.2011 07:00

І ноутбук та цукерки від влади

Дійсно новорічний подарунок до Дня святого Миколая отримали від районної влади діти із сім’ї Передеріїв (с.Мала Білозерка). Голова райдержадміністрації Сергій Грачов та голова районної ради Сергій Джуган вручили родині новенький ноутбук. В сім’ї, а вірніше у дитячому будинку сімейного типу, Олени Степанівни та Сергія Васильовича Передеріїв сьогодні окрім трьох власних дітей проживає ще й рідний племінник та семеро дітей-вихованців. У цій дружній когорті завжди живуть під девізом: «Один за всіх і всі за одного».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 751 понеділок, 19.12.2011 16:37

Шановні працівники виконавчої служби!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби!

Виконання судових рішень – це важлива державна справа, яка потребує високої професійної відповідальності та моральних чеснот. Справа, яка працює на благо громадян України та стоїть на захисті їх конституційних прав.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 652 субота, 17.12.2011 07:00

Відбулася сесія обласної ради

Голова районної ради Сергій Джуган прийняв участь в пленарному засіданні дванадцятої позачергової сесії обласної ради шостого скликання. На сесії були присутні народні депутати різних скликань – Володимир Ярощук, Олександр Білоусенко, екс-голова облдержадміністрації В`ячеслав Похвальский. Перед початком пленарного засідання Павло Матвієнко вручив відзнаки обласної ради. Павло Дмитрович також вручив перші екземпляри книги про наших земляків, які загинули в мирний час в локальних війнах, Анні Воробйовій – голові Комітету солдатських матерів.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 681 п'ятниця, 16.12.2011 15:47

Василівський район – лідер в регіональному рейтингу

На засіданні колегії обласної державної адміністрації одним з перших розглянуто питання про результати діяльності райдержадміністрацій за січень-вересень 2011 року. Про те, які райони за рейтинговими показниками входять до числа лідерів та аутсайдерів, доповів перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Ємельяненко.

Посадовець відмітив, що за сукупністю показників у звітному періоді найкращі результати отримали Василівський, Вільнянський та Запорізький райони, які посіли відповідно першу, другу та третю сходинку. Найнижчі результати - у Кам’янсько-Дніпровського, Бердянського та Чернігівського районів.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 652 п'ятниця, 16.12.2011 14:00

Відбулася колегія райдержадміністрації

Сьогодні голова районної ради Сергій Джуган прийняв участь в засіданні колегії райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Запорізькій області Журба Ольга Василівна; керівники відділів і управлінь райдержадміністрації; керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади; керівники підприємств, установ; голови міських, селищної, сільських рад району, представники ЗМІ.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 706 четвер, 15.12.2011 16:45

Зустріч з керівництвом НПП “Великий луг”

14 грудня керівники району провели робочу зустріч з представниками керівництва Національного природного парку «Великий луг». Розглянуто питання щодо приведення у відповідність до чинного законодавства раніше прийнятого рішення про передачу земель заповідника в постійне користування, додержання умов належного утримання території парку, перспектив його подальшого розвитку, розширення матеріальної бази з урахуванням нових напрямків роботи в розвитку туристичної інфраструктури в районі. За результатами зустрічі досягнуто домовленості про проведення спільної роботи з вирішення питань утримання і розвитку заповідника.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 736 четвер, 15.12.2011 15:10

Розвиток тваринництва району

14 грудня голова районної ради Сергій Джуган прийняв участь у засіданні координаційної ради сільгоспвиробників району з питання розвитку тваринництва в районі під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Грачова. Наголошено, що агропромисловий комплекс – це один з найбільших i найважливіших секторів економіки, від рівня його розвитку, стабільності функціонування залежить стан економіки, розвитку ринку, матеріальний рівень життя населення на території району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 645 четвер, 15.12.2011 15:06

Шановні судді та працівники судів!

З нагоди професійного свята — Дня працівників суду щиро бажаємо суддям і працівникам суду нашого краю вірного служіння ідеалам добра і справедливості, енергії і наснаги, міцного здоров’я і родинного затишку.

Свідченням великого значення і високого статусу судової гілки влади у суспільстві слугують положення Конституції України, адже суд – це єдиний демократичний механізм вирішення конфліктів та захисту прав і свобод громадян, що підкоряється тільки Закону.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 649 четвер, 15.12.2011 07:00