Головна / Новини


За тепло треба платити

23 березня відбулася нарада при голові райдержадміністрації С.Грачові з питання погашення заборгованості бюджетів усіх рівнів за спожиту теплову енергію під час опалювального періоду. В нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації М.Солопов, заступник голови районної ради А.Кравець, керівники фінансового управління, відділу ЖКГ райдержадміністрації, підприємств з теплозабезпечення, керівники закладів освіти і охорони здоров’я, міські голови, представники районної прокуратури.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 741 понеділок, 26.03.2012 11:33

Запорізькі футболісти-аматори будуть змагатися за Кубок голови облдержадміністрації

Аматорські футбольні команди області готуються до участі в щорічному турнірі на Кубок голови Запорізької обласної державної адміністрації, який буде проходити у квітні-травні поточного року. Василівський район будуть представляти дві команди – «Таврія» м. Василівка та «Гірник» м. Дніпрорудне.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 688 п'ятниця, 23.03.2012 13:37

Президент України: «За пропозиціями запоріжців будуть підготовлені доручення»

Готуючись до робочої поїздки Президента України до Запоріжжя, представники влади, різних підприємств та галузей підготували свої пропозиції щодо вирішення конкретних питань. Частина з них була оприлюднена у виступах під час наради з адміністративно-господарським активом області, та значно більша лягла на стіл Президенту.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 727 п'ятниця, 23.03.2012 05:57

Олександр Пеклушенко: «Запорізький край посяде гідне місце в реалізації реформ і соціальних ініціатив Президента України»

Підбиваючи підсумки робочої поїздки Президент України Віктор Янукович зустрівся з адміністративно-господарським активом Запорізької області. Про хід реалізації реформ у Запорізькій області, проблеми та досягнення в роботі регіональної влади доповів голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко. Очільник області окреслив коло найбільш актуальних для регіону питань, над вирішенням яких працює влада регіону.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 737 четвер, 22.03.2012 16:26

Президент України Віктор Янукович на Запорізькій землі

Сьогодні з робочою поїздкою у Запоріжжі перебуває Президент України Віктор Янукович. В першу чергу глава держави оглянув зразки авіаційної продукції АТ «Мотор Січ». Зокрема, ознайомився з гвинтокрилами, котрі можуть бути використані для робіт пошукового, рятувального та оборонного характеру.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 685 четвер, 22.03.2012 15:34

Засідання постійної комісії

Сьогодні під головуванням Валентини Дмитрівни Пилипенко відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту та соціального захисту населення. Депутатами розглянуто наступні питання:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 674 четвер, 22.03.2012 15:25

Лід. І знову трагедія

Весна вже повним ходом господарює. І лід на Каховському водосховищі відходить. Але це не зупиняє рибалок-любителів, і вони знову і знову повторюють минулорічні помилки. Ось і 18-го березня о пів на сьому годину вечора до оперативно-рятувальної служби МНС надійшло повідомлення від рибалок, які потребували допомоги.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 707 четвер, 22.03.2012 13:39

Історія малих міст України

Вчора під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Грачова відбулася нарада з питання участі м.Василівка у презентації проекту «Історія малих міст України». В роботі наради взяли участь голова районної ради Сергій Джуган, директор РКП “Град-проект” Ніна Рєчка та інші.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1117 четвер, 22.03.2012 11:14

Теплові насоси: цікава альтернатива

Днями на базі КЗ «Василівський ФОК «Таврія» представники Запорізької фірми ТОВ «Люксінвестпроект» ознайомили керівників району та присутніх з цікавим проектом нової котельні, яка працює на теплових насосах типу «повітря-повітря». Ці системи обігріву розглядаються нині як альтернатива газовим котельням і з економічної точки зору дешевші.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 683 четвер, 22.03.2012 09:22

Це не звання, а стан душі

20 березня районна ветеранська організація відсвяткувала своє 25-річчя з дня заснування. Квіти, теплі слова і подарунки приймали у цей день ветерани від гостей свята. А завітали на нього керівники району, голови міських, селищної та сільських рад, представники громадських організацій.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 713 четвер, 22.03.2012 09:09