Головна / Новини


Реформи Президента України спрямовані на підвищення соціальних стандартів

В обласній державній адміністрації відбувся брифінг заступника голови ОДА Миколи Ярмощука на тему: «Соціальні ініціативи Президента України – дорожня карта впровадження соціальних реформ». У заході також взяли участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Анатолій Козачук та начальник Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Віктор Панкратов.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 793 вівторок, 13.03.2012 15:53

Збори Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України

Сьогодні в малій залі Запорізького міськвиконкому відбулися збори Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України. Участь у засіданні взяли голова Запорізької обласної ради Павло Матвієнко, мер Запоріжжя Олександр Сін, міські голови районних центрів, в тому числі мери Василівки та Дніпрорудного Сергій Лобинцев та Євгеній Матвєєв відповідно. Учасники наради обговорили проблему покриття дефіциту бюджету за делеговані державою органам місцевого самоврядування повноваження на утримання соціальної сфери.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 801 вівторок, 13.03.2012 15:45

Обласна програма інвестиційно-інноваційного розвитку АПК розробляється на науковій основі

Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Центр наукового забезпечення агропромислового виробництва розпочали розробку комплексної програми інвестиційно-інноваційного розвитку агропромислового виробництва та земельної реформи Запорізької області на 2012-2014 роки та період до 2020 року. Програма покликана розв’язати низку проблем, які уповільнюють розвиток сільського господарства в області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 758 вівторок, 13.03.2012 15:32

У Держбюджеті є 10-11 мільярдів гривень на реалізацію соціальних ініціатив Президента України

У Державному бюджеті сьогодні є додаткові 10-11 млрд грн, які можна спрямувати на реалізацію проголошених Президентом України соціальних ініціатив. Про це під час брифінгу повідомила Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова. «На сьогодні, за приблизними розрахунками Міністерства фінансів, уже є додатково 10-11 млрд гривень, які надходять, передусім, за рахунок перевищення планових показників по ПДВ на імпортну і вітчизняну продукцію та планового збільшення надходжень від податку на прибуток», - сказала І.Акімова.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 629 понеділок, 12.03.2012 16:35

Розвиток матеріально-технічної бази ФОКу

Сьогодні голова районної ради Сергій Джуган та заступник голови райдержадміністрації Денис Калінін відвідали КЗ “ФОК “Таврія” з метою розгляду питання подальшого розвитку матеріально-технічної бази ФОКу, а саме проведення благоустрою території спортивного комплексу та розгляд проектно-кошторисної документації капітального ремонту глядацьких трибун стадіону, кошторисна вартість якого складає один мільйон гривень.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 713 понеділок, 12.03.2012 15:55

Негаснучі зірки ветеранів!

10 березня на спортивному майданчику ФОК «Таврія» відбувся турнір з футзалу серед ветеранів 35 років – «Негаснучі зірки ветеранів». В турнірі взяли участь команди «Таврія» м.Василівка, «Гірник» м.Дніпрорудне та гості команда «Ветеран-Олександр» м.Дніпропетровськ, у складі якої грають три майстри спорту з футболу Пастоленко Валерій, Буц Петро, Тухтарев Олексій та п’ять кандидатів в майстри спорту. Тренує команду гостей Жовтоног Олександр Андрійович – член виконкому АМФУ, голова комітету ветеранів футзалу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 799 понеділок, 12.03.2012 14:27

Президент окреслив чотири стратегічних напрямки соціальних реформ

Президент України Віктор Янукович окреслив чотири стратегічних напрямки соціальних реформ, що мають реалізовуватися у державі. Про це він заявив у своєму виступі під час розширеного засідання Кабінету Міністрів. Перш за все, заявив Глава держави, треба відновити довіру суспільства до державної політики, спрямованої на покращення життя громадян. «Нам потрібно відновити основоположний принцип соціальної справедливості, максимально скасувавши пільги для тих, хто цього не потребує. Йдеться про підвищення ефективності соціальної політики», – наголосив Віктор Янукович.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 683 середа, 07.03.2012 21:11

Ще одне село району газифіковано!

Сьогодні в с.Грозове відбулася довгоочікувана подія – пуск газу. В домівки 20 мешканців села прийшло блакитне паливо. Керівництво району, зокрема, голова райдержадміністрації С.В.Грачов, доклали значних зусиль для реалізації даного проекту, для того, щоб мрія мешканців села нарешті стала дійсністю. Тож по праву очільник району, а також голова районної С.Джуган, голова сільської ради А.М.Соколовський, начальник Токмацького УГіГ Хвостік В.Г. та голова кооперативу Наганов В.Д. стали гостями свята.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 739 середа, 07.03.2012 13:40

За підсумками оцінки результатів діяльності РДА за 2011 рік район – другий

При голові райдержадміністрації С.В.Грачові відбулася розширена нарада з питання комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально – економічного розвитку Василівського району за 2011 рік. За результатами даного рейтингу Василівський район посів друге місце серед 20 районів області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 788 середа, 07.03.2012 13:14

Шановні жінки!

Щиро вітаю вас із прекрасним святом - Міжнародним жіночим днем! Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 713 середа, 07.03.2012 07:00