Головна / Новини


Відбулась 19 сесія Запорізької обласної ради

Сьогодні заступник голови районної ради Анатолій Кравець взяв участь в пленарному засіданні дев’ятнадцятої сесії Запорізької обласної ради. На сесії депутати затвердили звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Запорізької області на 2012 рік за підсумками І півріччя. Детально з результатами реалізації програми представників депутатського корпусу та громадськість ознайомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Ємельяненко.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 774 четвер, 26.07.2012 15:54

Жінки і чоловіки – рівні права

Так склалося природно і історично, що тендітні та слабкі жінки завжди поступалися сильним та владним чоловікам. Та у сучасному демократичному суспільстві все змінилося, кожна людина, незалежно від статі та інших ознак і вподобань, має права і свободи, а подібна диференціація й зовсім не прийнятна. Тож жінка стала суспільно-активним діячем, яка у рівних правах з чоловіком змінює цей світ на краще.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 753 четвер, 26.07.2012 11:21

Степногірськ – больова точка регіону

Як куратор Запорізької області, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров знає про больові точки регіону. Зокрема, під час зустрічі з журналістами 24 липня у Василівській райдержадміністрації, він поділився своїм баченням того, яким чином Степногірськ може подолати головні труднощі на шляху до успішного розвитку.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 705 четвер, 26.07.2012 10:17

Заступник міністра проти високих тарифів

Жителі трьох територій - Приморська, Степногірська (Василівський район) і Великої Білозерки - звернулися до представника Уряду Володимира Бандурова з проханням сприяти перегляду тарифів на електроенергію для їх населених пунктів. Справа в тому, що Національна комісія регулювання електроенергетики встановила певний пільговий ліміт споживання - 1800 Квт на місяць, якого часто не вистачає.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 703 четвер, 26.07.2012 10:13

Володимир Бандуров: "Моя місія на найближчі п'ять років-забезпечити розвиток територій"

Рекомендувати кандидатуру заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимира Бандурова в якості кандидата в народні депутати України від Запорізької області по мажоритарному округу № 79 - таке рішення було прийнято в суботу, 21 липня на XX конференції Запорізької обласної організації Партії регіонів.

Виступаючи перед учасниками конференції, Володимир Бандуров позначив свої конкретні завдання як кандидата.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 696 четвер, 26.07.2012 09:57

Листоноші кажуть, що більше 30 років не отримували таких цінних подарунків

Працівник «Укрпошти» в сільській глибинці - самий довгоочікувана і потрібна людина. У будь-яку погоду саме листоноша приносить в кожен будинок свіжу інформацію, а старим - довгоочікувану пенсію. Тому на представників цієї професії лежить велика відповідальність. Для того, щоб до жителів Василівського і Оріхівського районів свіжа кореспонденція завжди потрапляла в термін, заступник Міністра економічного розвитку Володимир Бандуров вручив листоношам нові велосипеди.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 733 четвер, 26.07.2012 09:38

Володимир Бандуров: «Соціальні ініціативи Президента і програма Уряду несуть в собі заряд громадського позитиву»

- Ми допоможемо нашим людям реалізувати своє право на додаткову допомогу від держави, - про це, відкриваючи прес-конференцію, заявив куратор Запорізької області від Уряду України, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Володимир Бандуров. Під час зустрічі з журналістами, яка була проведена 24 липня у Василівській райдержадміністрації, Володимир Володимирович презентував громадськості свою нову брошуру «Соцiальнi ініціативи Президента i соцiальну програму Уряду ПIДТРІМУЮ і маю честь брати участь в їх реалiзацiї".

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 642 середа, 25.07.2012 14:56

Вода в місті буде

23 липня голова райдержадміністрації С.Грачов провів зустріч з мешканцями «колгоспної» території м.Василівка щодо розгляду та вирішення проблемних питань території. Зустріч проходила на території Василівської ЗОШ I-III ст.№3. Керівник району ознайомив присутніх з роботою райдержадміністрації по вирішенню проблемних соціально-економічних питань життя району, відповів на запитання жителів. Головною, найбільш хвилюючою темою для людей, залишається водозабезпечення території, особливо тепер, в літній період.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 664 середа, 25.07.2012 14:54

Олександр Пеклушенко: «Кожен громадянин має право на приватизацію житла, і ми повинні створити для цього всі умови»

В області триває робота щодо забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло, а саме – приватизації кімнат, в яких вони проживають. У регіоні є майже 300 гуртожитків, з них 111 знаходяться в комунальній власності, 127 – у державній, ще 51 – у приватній власності. Минулого року Верховною Радою України було внесено зміни до Житлового кодексу України, Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» та Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків».

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 663 вівторок, 24.07.2012 16:46

Запорізька область готується до святкування Дня незалежності

Питання підготовки до відзначення 21-ї річниці незалежності України розглянуто під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Вже традиційно до Дня незалежності та Дня Державного Прапора України в Запорізькій області планується проведення цілої низки урочистих та культурних заходів.

Відповідно до плану заходів 23 серпня відбудуться урочисті заходи до Дня Державного Прапора України.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 757 вівторок, 24.07.2012 10:43