Головна / Новини


Усім, хто вийшов на пенсію до 2008 року, буде перераховано пенсії до 1 травня

В облдержадміністрації проведено «гарячу телефонну лінію» з метою роз’яснення суті та принципів соціальних ініціатив Президента України, у ході якої на запитання громадян відповідали начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Віктор Панкратов, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Анатолій Казачук та директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 816 п'ятниця, 16.03.2012 19:11

Працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення району

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Сфера вашої діяльності — надзвичайно важлива й життєво необхідна складова соціально-економічного розвитку району. Важко уявити наше буття без цілодобової роботи багатофункціональних служб житлово-комунального господарства і побутового обслуговування.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 726 п'ятниця, 16.03.2012 07:00

Президент доручив Уряду підготувати зміни до Держбюджету

Президент України Віктор Янукович доручив Уряду забезпечити підготовку і внесення на розгляд Верховної Ради законопроектів, які стосуються змін до Держбюджету-2012 та деяких інших законодавчих актів. Відповідне доручення Глава держави дав Прем’єр-міністру Миколі Азарову з метою послідовного впровадження державної соціальної політики щодо підвищення стандартів життя людей.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 799 четвер, 15.03.2012 23:04

Сільгоспники навчалися і ділилися досвідом

Сьогодні у великій залі засідань районної ради відбувся районний семінар-нарада з питань догляду за посівами озимих та проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах 2012 року. У ньому взяли участь представники Головного управління агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації, фахівці інституту олійних культур, а також голова районної ради Сергій Джуган, перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Солопов, працівники відділу агропромислового розвитку РДА. На семінар були запрошені керівники та агрономи фермерських господарств району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 803 четвер, 15.03.2012 22:55

Открылась выставка «АгроТехСервис-2012»

Вчера в выставочном центре «Казак-палац» открылась ХI специализированная выставка сельскохозяйственной техники и технологий «АгроТехСервис-2012». В её рамках проходит специализированная выставка-форум «Биотопливо. Инновационные технологии». Среди организаторов мероприятия — Запорожская торгово-промышленная палата, облгосадминистрация и областной совет. В этом году выставка объединила свыше 70 участников, которые представляют разные регионы Украины: Запорожье, Киев, Днепропетровск, Донецк, Херсон, Луганск, Тернополь, Крым.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 724 четвер, 15.03.2012 09:17

До уваги сільгосптоваровиробників району!

15 березня о 10.00 в приміщенні адміністративного будинку Василівської райдержадміністрації (ІІІ поверх, велика зала засідань) планується проведення районного семінару - наради з питань догляду за посівами озимих та проведення комплексу весняно-польових робіт в умовах 2012 року за участю керівництва Головного управління агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації та фахівців інституту олійних культур. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь!

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 756 середа, 14.03.2012 15:04

Реформи Президента України спрямовані на підвищення соціальних стандартів

В обласній державній адміністрації відбувся брифінг заступника голови ОДА Миколи Ярмощука на тему: «Соціальні ініціативи Президента України – дорожня карта впровадження соціальних реформ». У заході також взяли участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Анатолій Козачук та начальник Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Віктор Панкратов.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 824 вівторок, 13.03.2012 15:53

Збори Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України

Сьогодні в малій залі Запорізького міськвиконкому відбулися збори Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України. Участь у засіданні взяли голова Запорізької обласної ради Павло Матвієнко, мер Запоріжжя Олександр Сін, міські голови районних центрів, в тому числі мери Василівки та Дніпрорудного Сергій Лобинцев та Євгеній Матвєєв відповідно. Учасники наради обговорили проблему покриття дефіциту бюджету за делеговані державою органам місцевого самоврядування повноваження на утримання соціальної сфери.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 829 вівторок, 13.03.2012 15:45

Обласна програма інвестиційно-інноваційного розвитку АПК розробляється на науковій основі

Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Центр наукового забезпечення агропромислового виробництва розпочали розробку комплексної програми інвестиційно-інноваційного розвитку агропромислового виробництва та земельної реформи Запорізької області на 2012-2014 роки та період до 2020 року. Програма покликана розв’язати низку проблем, які уповільнюють розвиток сільського господарства в області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 794 вівторок, 13.03.2012 15:32

У Держбюджеті є 10-11 мільярдів гривень на реалізацію соціальних ініціатив Президента України

У Державному бюджеті сьогодні є додаткові 10-11 млрд грн, які можна спрямувати на реалізацію проголошених Президентом України соціальних ініціатив. Про це під час брифінгу повідомила Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова. «На сьогодні, за приблизними розрахунками Міністерства фінансів, уже є додатково 10-11 млрд гривень, які надходять, передусім, за рахунок перевищення планових показників по ПДВ на імпортну і вітчизняну продукцію та планового збільшення надходжень від податку на прибуток», - сказала І.Акімова.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 665 понеділок, 12.03.2012 16:35