Головна / Новини


Міжнародний день інвалідів та волонтерів

2 грудня у Василівському міському клубі «Ветеран» проведено заходи з відзначення Міжнародного дня інвалідів. В районі на обліку знаходиться 2363 особи, які мають інвалідність, серед них 206 дітей –інвалідів, діють соціальні програми надання медичної допомоги, соціальних послуг інвалідам та хворим, які не здатні до самообслуговування. Учасників заходу привітали голова районної ради Сергій Джуган, голова райдержадміністрації Сергій Грачов, заступник голови райдержадміністрації Денис Калінін, представники керівництва Василівської міської ради, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 763 понеділок, 05.12.2011 13:08

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня інвалідів!

Прогресивне людство, відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, що дозволяють відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 643 субота, 03.12.2011 07:00

Урочисті збори

Сьогодні у великій залі засідань районної ради відбулися урочисті збори з нагоди 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму з питання проголошення незалежності України, в яких взяв участь актив району. Зі словами привітання до присутніх звернулися голова районної ради Сергій Джуган та голова райдержадміністрації Сергій Грачов.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 668 четвер, 01.12.2011 11:29

Шановні працівники прокуратури!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 664 четвер, 01.12.2011 11:16

Засідання Координаційної ради

Сьогодні під головуванням Сергія Джугана відбулося чергове засідання Координаційної ради при голові районної ради на якому розглянуті наступні питання:

- Про санітарний стан територій, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, використання полігонів (с.Скельки, с.В.Криниця) та перспективи будівництва сміттєпереробного заводу на території району.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 686 п'ятниця, 25.11.2011 15:33

Відбулася дев’ята сесія районної ради

Сьогодні відбулась дев’ята сесія Василівської районної ради шостого скликання. В роботі сесії взяла участь депутат обласної ради Катерина Луценко.

За доброю традицією перед початком сесії Сергій Джуган привітав з днем народження Антонюка Миколу Ілліча - начальника управління ветеринарної медицини у Василівському районі, вручив Подяку голови Запорізької обласної ради Матюху Андрію Борисовичу – секретарю Василівської міської ради за участь у складі збірної команди Запорізької області у першій Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів рад усіх рівнів, вручив жінкам району посвідчення та нагрудні знаки почесного звання України “Мати-героїня”.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 718 п'ятниця, 25.11.2011 15:15

Засідання Президії та спільне засідання постійних комісій

23 листопада о 13-00 відбулося засідання Президії Василівської районної ради шостого скликання та о 14-00 відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради. Члени Президії та депутати розглянули та погодили питання, що виносяться на розгляд дев’ятої сесії районної ради шостого скликання.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 674 середа, 23.11.2011 15:40

Засідання бюджетної комісії

Сьогодні під головуванням Дениса Калініна відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та інвестиційного розвитку. В її роботі взяв участь голова районної ради Сергій Джуган. Депутати розглянули додаткові два питання, які потребують невідкладного розгляду на сесії, а саме:

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 701 середа, 23.11.2011 15:38

Змагання механізаторів «Кращий плугатар»

21 листопада у фермерському господарстві «Дар» (керівник Ю.Могилевцев) до Дня працівників сільського господарства проведено цікаве міжгосподарське змагання механізаторів «Кращий плугатар». Участь в змаганнях взяли усі бажаючі з найближчих фермерських господарств: СФГ «Фенікс», СФГ «Наталі», ПП «Семеренко» та інші. Всього було представлено тринадцять одиниць техніки, яку розділили на чотири підгрупи різного класу.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 744 вівторок, 22.11.2011 10:38

Кубок України з футзалу серед дітей 2000 року народження

За ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Українська дитячо-юнацька футзальна ліга» та за підтримки Василівської районної ради, Василівської районної державної адміністрації з 17 по 20 листопада 2011 року на фізкультурно-оздоровчому комплексі м. Василівка проведений КУБОК УКРАЇНИ з футзалу серед дітей 2000 року народження.

Проводити спортивні змагання такого рівня є великою честю для господарів та радісною святковою подією для учасників.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 794 понеділок, 21.11.2011 14:53