Головна / Новини


Відбувся семінар

Сьогодні відбувся спільний інформаційно-методичний семінар на тему — «Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування: вимоги та особливості проведення у 2012 році». В ньому взяли участь керівники органів місцевого самоврядування регіону, голови сільських та селищних рад, голови міст районного та обласного підпорядкування, голови районних рад та райдержадміністрацій та інші зацікавлені особи.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 769 четвер, 29.03.2012 16:13

Відбулося засідання методичної ради при РДА

Сьогодні під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Вадіма Давидкова відбулося засідання методичної ради при райдержадміністрації. На засіданні були розглянуті питання пов’язані з проведенням комплексної перевірки діяльності виконавчого комітету Лугівської сільської ради з питань виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади. Члени ради заслухали секретаря Лугівської сільської ради Богдан О.В. про вжиті заходи щодо усунення недоліків при проведенні комплексної перевірки та надали свої рекомендації для використання в роботі та підвищення її рівня.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 749 четвер, 29.03.2012 14:58

Відбулася чергова сесія обласної ради

Сьогодні відбулася чергова, шістнадцята сесія Запорізької обласної ради шостого скликання, в роботі якої взяв участь голова районної ради Сергій Джуган, селищний та сільські голови району. За традицією, на початку засідання голова обласної ради Павло Матвієнко і голова ЗОДА Олександр Пеклушенко вручили нагороди кращим працівникам області.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 841 четвер, 29.03.2012 14:46

Про культуру дбаємо!

Культура - це той важливий елемент життя, який наповнює світ та душу прекрасним. А як відомо, українська культура самобутня, неординарна, лине з самого серця народу. Сьогодні вона має особливу важливість для суспільства, тому її неодмінно треба розвивати та плекати. Саме з такою метою у с. Кам’янське на базі музею відбувся семінар-практикум клубних працівників Василівського краю, організований методичним відділом центру культури і дозвілля.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 781 четвер, 29.03.2012 14:39

Серце віддаю дітям

Саме так називається одна з кращих педагогічних спадщин В.О. Сухомлинського. Свої серця віддали дітям і керівники методоб’єднання (МО) бібліотекарів району Вікторія Долдіна та Марина Сердюк, які днями радо зустрічали колег-гостей на черговому засіданні бібліотекарів, котре пройшло на базі гімназії «Сузір’я». Дане засідання методоб’єднання було особливим, адже співпало з Тижнем книги і поезії.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 897 четвер, 29.03.2012 14:35

Спортивні змагання серед працівників закладів освіти області

28 березня 2012 року на базі КЗ ФОК «Таврія» відбулись зональні спортивні змагання серед працівників загальноосвітніх навчальних закладів області. В змаганнях приймали участь 5 команд відділів освіти (Василівського, Михайлівського, Великобілозерського, Токмацького районів та м. Енергодар). Змагання проводились з 4 видів спорту: легкої атлетики, міні-футболу, настільного тенісу, шахів. Всі команди показали гарні результати.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 765 четвер, 29.03.2012 10:58

Відкрито Громадську приймальню депутата Запорізької облради С.Грачова

В місті Василівка відбулося відкриття Громадської приймальні депутата Запорізької обласної ради, голови Василівської райдержадміністрації Сергія Володимировича Грачова. На проведенні заходу були присутні заступник голови районної ради А.Кравець, голови міських, селищної, сільських рад, представники ЗМІ, мешканці району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 829 середа, 28.03.2012 17:01

Готуємося до презентації нашого краю

При голові райдержадміністрації С.В.Грачові відбулася чергова нарада з питання участі міста Василівки у презентації проекту «Історія малих міст України». В нараді взяли участь голова районної ради С.Джуган, Василівський міський голова С.Лобинцев, директор РКП «Градпроект» Н.Рєчка, директор музею-заповідника «Садиба Попова» В.Філас, керівник апарату райдержадміністрації В.Давидков, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Т.Шаталінська.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 798 середа, 28.03.2012 16:57

Держава створює належні умови для реформування місцевого самоврядування

За результатами успішної участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2011 року органи місцевого самоврядування з різних регіонів України отримають близько 27 млн. грн. із державного бюджету на розвиток своїх територіальних громад.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 982 середа, 28.03.2012 09:24

Про безпеку пам’ятай!

Життя непередбачуване, тому від нього можна очікувати будь-чого. Щоб бути готовим до несподіванок, потрібно знати правила безпечної поведінки у тих чи інших випадках. Ці знання безцінні, адже допомагають швидко зорієнтуватися та діяти індивідуально або колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 914 вівторок, 27.03.2012 16:45