Головна / Новини


Відбулася сесія Василівської міської ради

17 листопада відбулося засідання 12-ї позачергової сесії Василівської міської ради шостого скликання. Загальна кількість депутатів Василівської міської ради - 30 депутатів, на сесії були присутні 21 депутат. В засіданні сесії взяли участь голова райдержадміністрації С.Грачов та заступник голови районної ради А.Кравець.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 763 п'ятниця, 18.11.2011 15:25

Брифінг з представниками місцевих та регіональних ЗМІ

17 листопада голова райдержадміністрації С.Грачов провів брифінг з представниками місцевих та регіональних ЗМІ з питання «Соціально-економічний розвиток району у другому півріччі 2011 року:досягнення, проблеми, перспективи».

Відбувся цікавий, конструктивний діалог з найбільш актуальних питань соціально-економічного розвитку регіону. Зокрема, наголошено на найбільш позитивних і негативних моментах розвитку сільськогосподарської галузі.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 691 п'ятниця, 18.11.2011 15:15

Шановні студенти!

17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це - Міжнародний день студента. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

Студенти завжди були найбільш волелюбною, незалежною та свободомислячою частиною суспільства, і ідея власного свята завжди будоражила їхні молоді душі. Ідея створення міжнародного об'єднання студентської молоді зародилася в Європі наприкінці XIX століття.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 728 четвер, 17.11.2011 16:31

Відбулося засідання постійної комісії

17 листопада об 11:00 під головуванням Ігоря Карапи відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва та регуляторної політики.

Депутати розглянули План діяльності Василівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 721 четвер, 17.11.2011 16:08

Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Завдяки вам ми щодня дізнаємося про події у світі. Ваша праця допомагає людям відчути причетність до процесів сучасності, відкриваючи широкі можливості для людських контактів і спілкування.

Сьогодні в житті держави і в житті кожної людини роль електронних засобів масової інформації і зв'язку стрімко росте.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 720 середа, 16.11.2011 17:28

Відбулося засідання постійної комісії

16 листопада о 14:00 під головуванням Тетяни Овчиннікової-Руденко відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби із злочинністю, взаємодії з правоохоронними органами, прав людини та інформації.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 715 середа, 16.11.2011 16:15

Відбулося засідання бюджетної комісії

Сьогодні під головуванням Дениса Калініна відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного та інвестиційного розвитку. В її роботі взяли участь голова районної ради Сергій Джуган, голова райдержадміністрації Сергій Грачов, заступник голови ради Анатолій Кравець.

Члени комісії заслухали заступника голови районної ради Тетяну Карєву, яка доповіла депутатам “Про звіт райдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Василівського району за підсумками 9 місяців 2011 року”.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 717 середа, 16.11.2011 15:46

Відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань

16 листопада об 11-00 в малій залі засідань районної ради під головуванням Валентини Пилипенко відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, розвитку спорту та соціального захисту населення.

Депутати заслухали звіт райдержадміністрації щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Василівського району за підсумками 9 місяців 2011 року - доповідала: Карєва Т.О. – заступник голови райдержадміністрації.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 813 середа, 16.11.2011 15:39

Лікарняні заклади області готуються до сезонного захворювання на грип

З приходом осінніх холодів все більшої актуальності набуває питання протиепідемічної безпеки. Про готовність медичних закладів регіону до оперативного реагування у разі перевищення сезонного порогу захворювання на грип та ГРВІ у ході апаратної наради поінформувала начальник управління охорони здоров’я ОДА Наталія Мотовиця.

Як повідомила Н. Мотовиця, наразі в Запорізькій області до подолання епідемічного порогу далеко, але медичні заклади регіону вже здійснюють роботу для приведення госпітальної бази до стану повної готовності. Особлива увага приділяється підготовці відділень анестезіології та інтенсивної терапії, забезпеченню їх медичним обладнанням та ліками.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 765 вівторок, 15.11.2011 08:19

Відбулося засідання постійної комісії

11 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з земельних питань, агропромислового розвитку, екологічної безпеки та природокористування.

Депутати розглянули наступні питання:

- Про стан роботи із реалізації заходів щодо нормалізації екологічної ситуації в цеху №10 ТОВ «Агропромислова компанія» в м. Василівка.

Доповідав: Пуцак М.М. – начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 757 п'ятниця, 11.11.2011 23:51