Головна / Новини


Особистий прийом губернатора

Під час візиту до району Олександр Пеклушенко провів особистий прийом громадян. На особистий прийом до голови облдержадміністрації прийшло п’ятеро людей, серед яких були не лише пересічні громадяни, а й керівники територіальних громад. Так з проханням про матеріальну допомогу для лікування своїх тяжко хворих дітей звернулося троє жителів району.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 714 четвер, 08.12.2011 07:34

День місцевого самоврядування

Учора у районному центрі культури та дозвілля відбулись урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. На урочистостях був присутній голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Пеклушенко. Губернатор області високо оцінив роботу керівництва району по соціально-економічному розвитку Василівського району. З рук очільника області отримав цінний подарунок Верховної Ради України голова Василівської районної ради Сергій ДЖУГАН.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1005 четвер, 08.12.2011 07:28

Візит губернатора

У середу у Василівці з робочим візитом побував губернатор області Олександр Пеклушенко. Як вже відомо, Василівський район з-поміж інших за підсумками 9 місяців посів перше місце за соціально-економічними показниками розвитку. То ж очільник області вирішив розпочати знайомство з регіоном з кращих.

Разом з головою райдержадміністрації Сергієм Грачовим та головою райради Сергієм Джуганом губернатор завітав до районної лікарні, зокрема, до пологового відділення, яке у березні було переведене у нове приміщення.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 832 четвер, 08.12.2011 07:21

Шановні колеги!

Сердечно вітаємо вас з днем місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення державності.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 719 середа, 07.12.2011 12:48

Зустріч керівництва району з китайськими інвесторами

Сьогодні в райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району з китайською делегацією та представниками ТОВ «Будівельник-2007». У її ході було презентовано проект з будівництва цілісного комплексу з видобутку та переробки руди марганцю Велико-Токмацького родовища марганцевих руд на території Василівського та Оріхівського районів.

У зустрічі взяли участь голова районної ради Сергій Джуган, голова райдержадміністрації Сергій Грачов, з боку інвесторів – голова правління торговельно-промислової корпорації «Хунсін» Лі Силліан та керівник проекту Валерій Коваленко.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 804 вівторок, 06.12.2011 16:46

Дорогі захисники Вітчизни!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.

Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 702 вівторок, 06.12.2011 07:00

Офіційно!

Районним управлінням Пенсійного фонду України, з метою роз’яснення пенсійного законодавства та підвищення ефективності роботи по інформування населення щодо загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, проведено 59 зустрічей в трудових колективах, на яких були присутні 1630 працівників, 13 зустрічей за місцем проживання громадян, на яких були присутні 1017 громадян.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 752 понеділок, 05.12.2011 16:49

ФОКу – 20 років!

Днями фізкультурно-оздоровчий комплекс «Таврія» святкував свій 20-річний ювілей. День народження – це справді визначна подія, адже за цей час «ФОК «Таврія» зіграв ключову роль у становленні та розвитку фізичної культури та спорту у Василіському районі з початку незалежної України. Він знаний і поза межами Василівського краю, адже скільки наших спортсменів прославляють його своїми спортивними здобутками, скільки різноманітних заходів та змагань проводиться кожного року на ФОКі, а для багатьох людей комплекс став частиною життя, місцем, де вони знайшли друзів, куди привели своїх дітей…

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 1601 понеділок, 05.12.2011 14:35

У селі Верхня Криниця відновлено водопостачання

Декілька місяців жителі села Верхня Криниця Василівського району жили без нормального водопостачання: через аварію на артезіанській свердловині та неможливість її ремонту питну воду їм привозили з райцентру Василівка. Наприкінці минулого тижня розпочала роботу нова артезіанська свердловина, і зона соціальної напруги була ліквідована.

Про це повідомив перший заступник голови Василівської райдержадміністрації Михайло Солопов.

 

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 771 понеділок, 05.12.2011 14:08

Міжнародний день інвалідів та волонтерів

2 грудня у Василівському міському клубі «Ветеран» проведено заходи з відзначення Міжнародного дня інвалідів. В районі на обліку знаходиться 2363 особи, які мають інвалідність, серед них 206 дітей –інвалідів, діють соціальні програми надання медичної допомоги, соціальних послуг інвалідам та хворим, які не здатні до самообслуговування. Учасників заходу привітали голова районної ради Сергій Джуган, голова райдержадміністрації Сергій Грачов, заступник голови райдержадміністрації Денис Калінін, представники керівництва Василівської міської ради, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

детальніше >> розділ: Новини Переглядів: 799 понеділок, 05.12.2011 13:08